Partneři

Statutání město Frýdek-Místek

Akci pořádá statutární město Frýdek-Místek prostřednictvím své organizace Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p. o.

Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.

Turistické informační centrum, p.o. je regionální agentura pro informace a služby cestovního ruchu fungující již od roku 1998. V současné době má informační centrum pobočky na třech místech, a to ve Frýdku, Místku a Frýdlantu nad Ostravicí.

Technické služby

O technické zabezpečení akce a přípravu stánků pro akci Beskydské rekordy aneb Frýdek-Místek plný chutí se postarají Technické služby, a.s. Děkujeme za partnerství a spolupráci!

Frýdecká skládka

Frýdecká skládka, a.s. byla založena městem Frýdek-Místek a 18 obcemi Pobeskydského regionu v roce 1992. Základním posláním společnosti je komplexní nakládání s odpady, což znamená sběr, svoz, třídění, úprava a konečné odstranění prakticky všech v regionu se vyskytujících odpadů včetně nebezpečných.

Frýdecká skládka je rovzněž jedním z hlavních partnerů akce, která se postará o úklid a odvoz odpadu po akci. Děkujeme.

Helmond

V mobilní kuchyni společnosti HELMOND z Frenštátu pod Radhoštěm se můžete těšit na komentovanou kuchařskou show Roberta Šolce a Markéty Hrubešové na spotřebičích značky Whirlpool.

Vloni společnost HELMOND s.r.o., velkoobchod elektrospotřebiči - oslavila 20 let. na trhu. Letos se prezentovali naprosto unikátním projektem HELeMELEKTRO – internetový leták nejen s vestavnými spotřebiči.

Česká spořitelna

Moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce má nezastupitelnou roli ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů, jsou největší bankou v České republice. Na českém trhu má také nejdelší tradici, kdy v roce 2015  oslavili 190 let od založení.

Muzeum Beskyd

První zmínky o Frýdku pocházejí z první poloviny 14. století, kdy byl založen gotický hrad chránící pomezí Moravy a Slezska. Dnešní frýdecký zámek, sídlo Muzea Beskyd Frýdek-Místek, nabízí k prohlídce několik expozic - Zámecký okruh, Beskydy - příroda a lidé, Frýdek a Místek, Frýdek - Mariánské poutní místo, Památník Óndry Łysohorského. A vy si budete moci v den akce prohlédnout všechny tyto expozice, zchladit se na zámeckém nádvoří a děti si v bezpečí hrát v zámecké zahradě.

Tiskárna Kleinwächter

Historie jména Kleinwächter se datuje od roku 1895, kdy dědeček Josef Kleinwächter založil umělecký fotoateliér.

Novodobá historie Tiskárny Kleinwächter se datuje od roku 1991, kdy se začala zabývat kopírováním a tiskem.

Postupně rozšiřovala svou nabídku o grafické práce, plnobarevný ofsetový tisk, knihařské zpracování, reklamu, digitální velkoformátové studio a neustále se zdokonaluje.

Hotel Café Silesia

Hotel Caffe Silesia je stylový hotel s nekuřáckou restaurací přímo na Zámeckém náměstí ve Frýdku, ve které si můžete dát hned ráno dobrou snídani.

V průběhu dne vám nabídnou:

denní menu
pokrmy à la carte
a dezerty z vlastní cukrárny.
Pokud plánujete jakoukoliv akci, určitě uvítáte naši specialitu masové korýtko, popř. si objednáte dort ze široké nabídky naší hotelové cukrárny.

Obchodní centrum Frýda

Obchodní centrum Frýda je důležitým obchodně společenským centrem, které jako jediné ve Frýdku-Místku poskytuje širokou nabídku kvalitního sortimentu a služeb pod jednou střechou. V obchodním centru naleznete kromě velkého množství obchodů s módou, obuví, sportovním oblečením a vybavením, elektronikou, dětským zbožím a 5D kina také řadu dalších služeb jako jsou cestovní kanceláře, banky, směnárna, lékárna, prodejna tabáku, opravna obuvi a výroba klíčů, salón krásy a další.

Časopis Program

Programový – kulturní a reklamní měsíčník. Každý měsíc zdarma do vašich schránek.

Pivovar Morava

Řemeslný pivovar Morava spolu s restaurací Morava se nachází ve Frýdku-Místku. Jeho sládci Martin Gajdáček a Marek Blahut v něm od roku 2013 vaří pivo poctivým způsobem a osobně vám zaručí, že do něj dali všechen svůj řemeslný um. Kuchyni pivovarské restaurace vládne šéfkuchař Martin Grygar, který si zakládá na použití čerstvých sezónních surovin.

V roce 2018 sládci a týmy složené z obyvatel Frýdku – Místku představili speciály: Frýdečák a Místečák, piva, která budete moci znovu ochutnat na našem festivalu.

Radegast

Pivovar Radegast vaří správně hořké pivo z kvalitních surovin z Moravy a Slezska již od roku 1970.

BESKYDY SPORT, s.r.o. ; SUN Outdoor, spolek

SunOutdoor se zabývá provozováním letních dětských zábavních parků  a zimních dětských lyžařských parků. V zimním období nabízí výuku lyžování a snowboardingu včetně zapůjčení vybavení ve SKI areálu Bílá a ve Ski areálu Razula, na sjezdovce Horal. Pro firemní klientelu mohou připravit programy na míru, včetně lyžařských závodů.  Lyžařský park na Bílé je jeden z nejlepších v ČR. Pro MŠ, ZŠ a SŠ pořádají výjezdové i pobytové lyžařské a snowboardové kurzy, se zapojením sněžnic i snowblades. V jarních měsících nabízí na Bílé a ve Velkých Karlovicích školky a školy v přírodě, včetně ubytování a také půldenní i celodenní výlety pro školky a školy. V létě můžete navštívit s celou rodinou letní dětské parky v Bílé nebo Velkých Karlovicích a využít půjčovny kol a elektrokol.