Partneři

Statutární město Frýdek-Místek

Akci pořádá statutární město Frýdek-Místek prostřednictvím své organizace Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p. o.

Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.

Turistické informační centrum, p.o. je regionální agentura pro informace a služby cestovního ruchu fungující již od roku 1998. V současné době má informační centrum pobočky na třech místech, a to ve Frýdku, Místku a Frýdlantu nad Ostravicí.

Technické služby

O technické zabezpečení akce a přípravu stánků pro akci Beskydské rekordy aneb Frýdek-Místek plný chutí se postarají Technické služby, a.s. Děkujeme za partnerství a spolupráci!

Frýdecká skládka

Frýdecká skládka, a.s. byla založena městem Frýdek-Místek a 18 obcemi Pobeskydského regionu v roce 1992. Základním posláním společnosti je komplexní nakládání s odpady, což znamená sběr, svoz, třídění, úprava a konečné odstranění prakticky všech v regionu se vyskytujících odpadů včetně nebezpečných.

Frýdecká skládka je rovzněž jedním z hlavních partnerů akce, která se postará o úklid a odvoz odpadu po akci. Děkujeme.

Helmond

V mobilní kuchyni společnosti HELMOND z Frenštátu pod Radhoštěm se můžete těšit na komentovanou kuchařskou show Roberta Šolce a Markéty Hrubešové na spotřebičích značky Whirlpool.

Vloni společnost HELMOND s.r.o., velkoobchod elektrospotřebiči - oslavila 20 let. na trhu. Letos se prezentovali naprosto unikátním projektem HELeMELEKTRO – internetový leták nejen s vestavnými spotřebiči.

Punk Food

Punk Food Gang se pro vás rozkrájí i na naší akci. Ochutnáte jejich největší kulinářské hity a užijete si jejich skvělou chill out zónu!

Muzeum Beskyd

První zmínky o Frýdku pocházejí z první poloviny 14. století, kdy byl založen gotický hrad chránící pomezí Moravy a Slezska. Dnešní frýdecký zámek, sídlo Muzea Beskyd Frýdek-Místek, nabízí k prohlídce několik expozic - Zámecký okruh, Beskydy - příroda a lidé, Frýdek a Místek, Frýdek - Mariánské poutní místo, Památník Óndry Łysohorského. A vy si budete moci v den akce prohlédnout všechny tyto expozice, zchladit se na zámeckém nádvoří a děti si v bezpečí hrát v zámecké zahradě.

Tiskárna Kleinwächter

Historie jména Kleinwächter se datuje od roku 1895, kdy dědeček Josef Kleinwächter založil umělecký fotoateliér.

Novodobá historie Tiskárny Kleinwächter se datuje od roku 1991, kdy se začala zabývat kopírováním a tiskem.

Postupně rozšiřovala svou nabídku o grafické práce, plnobarevný ofsetový tisk, knihařské zpracování, reklamu, digitální velkoformátové studio a neustále se zdokonaluje.

Obchodní centrum Frýda

Obchodní centrum Frýda je důležitým obchodně společenským centrem, které jako jediné ve Frýdku-Místku poskytuje širokou nabídku kvalitního sortimentu a služeb pod jednou střechou. V obchodním centru naleznete kromě velkého množství obchodů s módou, obuví, sportovním oblečením a vybavením, elektronikou, dětským zbožím a 5D kina také řadu dalších služeb jako jsou cestovní kanceláře, banky, směnárna, lékárna, prodejna tabáku, opravna obuvi a výroba klíčů, salón krásy a další.

Magazín Patriot

Magazín PATRIOT vznikl jako zpravodajský web se zaměřením na byznysové, politické a společenské dění v Moravskoslezském kraji. Redakce magazínu přináší svým čtenářům dobré zprávy a inspirativní příběhy lidí, kteří svými nápady a každodenní prací mění nejen náš kraj, ale i svět k lepšímu. 

Časopis Program

Programový – kulturní a reklamní měsíčník. Každý měsíc zdarma do vašich schránek.

Pivovar Morava

Řemeslný pivovar Morava spolu s restaurací Morava se nachází ve Frýdku-Místku. Jeho sládci Martin Gajdáček a Marek Blahut v něm od roku 2013 vaří pivo poctivým způsobem a osobně vám zaručí, že do něj dali všechen svůj řemeslný um. Kuchyni pivovarské restaurace vládne šéfkuchař Martin Grygar, který si zakládá na použití čerstvých sezónních surovin.

V roce 2018 sládci a týmy složené z obyvatel Frýdku – Místku představili speciály: Frýdečák a Místečák, piva, která budete moci znovu ochutnat na našem festivalu.

NA BÍLÉ | BESKYDY - „Hory plné zábavy“

Bílá v Beskydech je ideální místo k aktivnímu trávení volného času i odpočinku. Obec Bílá se nachází v  srdci přírody Beskyd v dech beroucím prostředí lesů s jedinečnou nabídkou animační ch a sportovních aktivit, který areál celoročně nabízí.  Pro ty nejmenší je Na Bílé plně vybavený dětský letní/zimní park plný atrakcí včetně animační programů.  Organizují také školní výlety, školy v přírodě, adaptační kurzy s programem a různé výjezdové a pobytové akce, jako je Cyklo Camp, In-line Camp, Lyžujeme se sluníčkem atd. Na Bílé vám také zapůjčí v létě kola či koloběžky a v zimě lyžařské vybavení, skialpy. Zájemci se mohou zúčastnit fitkoloběhu, cyklovýletu s průvodcem a v zimě skialpových kurzů. Pro zájemce, kteří budou chtít v tomto místě strávit více času a stihnout vše, co Bílá nabízí, mají k dispozici ubytování v komfortních apartmánech NA FAŘE a nově ve STODOLE NA BÍLÉ. A aby byla nabídka kompletní, najdete u nich i něco dobrého k zakousnutí, a to v domácí kavárně Domovjanka.